OSADA

Tałty

koło Mikołajek

Idealna dla żeglarzy oraz inwestorów pragnących odpowiednio ulokować swój kapitał

Powierzchnia: od 3 030 m2

Cena działki: od 436 320 zł

6 Kilometrów do Mikołajek

Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego

• Miejsce do cumowania na jeziorze Tałty

O działkach

Odległość do Mikołajek, które znajdują się zaledwie 6 kilometrów od terenu działek oraz bliskość jeziora Tałty sprawia, że jest to idealne miejsce dla żeglarzy i motorowodniaków.

Warto dodać iż droga ekspresowa S16, której budowa ma zakończyć się pod koniec 2025 roku, przebiegać będzie w odległości 5 kilometrów od Osady — zapewni to szybki i bezproblemowy dojazd do działek

Zdjęcie Satelitarne działek

Kochasz Mazury, a twoim marzeniem jest spędzać wolny czas, napawając się codzienną żeglugą?


Osada Tałty to piękny zaciszny teren na końcu wsi Tałty, blisko lasu, pomiędzy jeziorami Tałty i Tałtowisko w samym sercu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Dlaczego warto?

Otrzymasz miejsce do cumowania na jeziorze Tałty poprzez współwłasność w ogrodzonej działce brzegowej z keją do cumowania łodzi (miejsce rezydenckie, po jednym dla każdej działki) i kąpieli.

• Bliskość Mikołajek sprawia że Okolica jest bardzo aktywna turystycznie — przez co ten obszar nieustannie przyciąga do siebie inwestorów i plany rozwojowe - co sprawia że to świetna lokata kapitału.

Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego dopuszczającym całoroczną zabudowę rekreacji indywidualnej, po 2 budynki na działce (w tym jeden gospodarczy).

Uzbrojenie i infrastruktura dodatkowo płatne około 28 tysięcy netto za : zagospodarowanie działki brzegowej z pomostem, keję, drogi wewnętrzne, uzbrojenie w prąd, meliorację oraz OPCJONALNIE około 22 tysięcy netto za podpięcie wodociągu i kanalizacji).

Wzdłuż południowej granicy kompleksu będzie przebiegała dodatkowa droga wewnętrzna - jesteśmy w trakcie ustanawiania służebności przejazdu poprzez kolejne działki.

Jest to inwestycyjna perełka, która dzięki idealnej lokalizacji łączy w sobie spokojny azyl dla chcących wypoczynku, oraz bliskość miasta.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Tałtach?

Odezwij się do nas

Lokalizacja na mapie

Szukasz innej działki?

lub Wypełnij poniższy formularz

Dzięki któremu szybko znajdziemy działki, które idealnie wpasują się w twoje preferencje.
☎ 698 956 929
Polityka Prywatności
Kontakt z nami: